KONST / Litografier / Färglitografi 13314013
nr 1331 4013
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 17/25 1995, daterad mm: 29x27cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 juni 2020
kl 19:30:46
400 kr
500 kr
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson